Serdecznie polecam firmę Pana Mateusza, dzięki jego pomocy uzyskałem pozytywną decyzję urzędu. Doskonały kontakt i rzetelność.

SPRAWDŹ OFERTĘ

SPRAWDŹ OFERTĘ

WSPÓŁPRACA

O NAS

LinkedIn

DataS Mateusz Samson

Copyright ©2023 by DataS 

Dokumentacja środowiskowa inwestycji

Współpracujemy ze środowiskiem naukowo-badawczym oraz specjalistami posiadającymi praktykę w zakresie ochrony środowiska.

Dostarczamy profesjonalne wykonanie dokumentacji środowiskowej w postaci karty informacyjnej przedsięwzięć oraz raportu oceny oddziaływania na środowisko w ramach uzyskania decyzji środowiskowej dla danej inwestycji. Wykonujemy również pełne inwentaryzacje przyrodnicze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty przygotowane były solidnie i fachowo oraz były zrozumiałe dla odbiorców. Dzięki doświadczeniu w branży możemy zaoferować klientom najwyższej jakości dokumentację, zgodną z aktualnymi przepisami prawa, która spełnia również wszelkie wymagania urzędowe.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego można nas znaleźć na poznańskich uczelniach. Od ponad sześciu lat współpracujemy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu przy międzynarodowych projektach, a od 2020 r. prowadzimy warsztaty z programowania i analityki danych na Collegium da Vinci w Poznaniu. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę, szukamy inspiracji i na bieżąco monitorujemy rynek, aby móc zapewnić klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

współpraca